Interjera audumi

Ticiana audumu kolekcijas iedvesmos pat vissmalkākos estētus: krāsās piesātināti un sulīgi, kā arī atturīgi niansēti toņi un faktūras, dabīgās šķiedras − zīds, lins, vilna, dabīgo un mākslīgo šķiedru netipiski salikumi no gludām līdz izteikti fakturētām virsmām. Pārsteidzošas materiālu kombinācijas, piemēram, zirgu astri savienojumā ar lina un metālisko diegu. Audumu dizainā pamanīsiet gan gadsimtos izkoptās tradicionālās tekstilnozares vērtības, gan mūsdienu tehnoloģiju varēšanu. Kolekcijas mēs atjaunojam 2 reizes gadā.

Piedāvājam iespēju pasūtīt īpašas kvalitātes audumus sabiedriskām telpām, viesnīcām − Trevira CS, M1 (šī kvalitāte atbilst visām ugunsdrošības normām, visi audumi ir izturīgi lietošanā un viegli kopjami), kā arī aktuālās outdoor kolekcijas – āra mēbelēm un aksesuāriem piemērotas tekstīlijas, paredzētas terasēm, baseiniem, jahtām u.c.

Audumus mēs pasūtam tieši no ražotājiem un vadošajiem tekstila dizaina tendenču noteicējiem − editoriem. Ja rodas grūtības izvēlēties, piedāvājam mūsu dizaineru profesionālas konsultācijas. Viņi palīdzēs atrast interjera stilistikai visatbilstošākos risinājumus.

Ulfs Morics (Ulf Moritz) un Lorija Vaitsnere (Lori Weitzner)  ir pasaules klases dizaineri ar vārdu. Viņu jaunākās audumu kolekcijas – arī Ticiānā!  

Jums ir iespēja pasūtīt audumus sākot pat no 1 metra, pasūtījums tiek piegādāts 7−10 dienu laikā.

Galerija

SIA “Ticians” Stabu iela 47, Rīga, Latvija (+371) 67292126