pakalpojumi

 • Interjera audumi

  Ticiana audumu kolekcijas iedvesmos pat vissmalkākos estētus: krāsās piesātināti un sulīgi, kā arī atturīgi niansēti toņi un faktūras, dabīgās šķiedras − zīds, lins, vilna, dabīgo un mākslīgo šķiedru netipiski salikumi no gludām līdz izteikti fakturētām virsmām. 

  Lasīt vairāk...
 • Aizkaru stangas

  Lakoniskas alumīnija vai metāla stangas ar profilsliedēm, stangas no nerūsējošā tērauda, misiņa, hromētas, matētas un slīpētas, kā arī veidotas vēsturiskajās stilistikās, kaltas no dzelzs vai bronzas u.c. Mūsu sadarbības partneri, stangu ražotājkompānijas – Nya Nordiska..

  Lasīt vairāk...
 • Tapetes

  Līdzās audumiem arī mūsu tapešu kolekcijās pārstāvēti sadarbības partneru zīmoli: Sahco, Dedar, OSBORNE & LITTLE, Maya Romanoff, Nobilis, Pierre Frey, Thibaut u.c.

  Lasīt vairāk...
 • Paklāji/Mīkstie grīdas segumi

  Augstas kvalitātes paklāji un mīkstie grīdas segumi, stilistiski dažādi – sākot no vēsturiskajām kolekcijām un orientāliem zīmējumiem līdz pat mūsdienīgam dizainam.

  Lasīt vairāk...
 • Aksesuāri

  Lai acij kur ieskrieties un sirdij kur piesieties! Pušķi, dekoratīvas auklas, apdares lentas un lentītes un citi vizuāli garšīgi tekstīliju aksesuāri, kas papildina ne tikai spilvenus, zviļņus, aizkarus, bet arī lampu abažūrus. 

  Lasīt vairāk...
 • Spilveni un šūtie aksesuāri

  Spilveni ar odziņu piešķirs jebkurai mīkstajai mēbelei neatkārtojamu raksturu. Mūsu pieredzējušie meistari šuj spilvenus pēc individuāla pasūtījuma. 

  Lasīt vairāk...
 • Sēžammaisi

  Visiem bezrūpīgajiem zvilnētājiem un komforta cienītājiem, kuri alkst pēc mīkstām formām interjerā, piedāvājam kvalitatīvus sēžammaisus – vienkrāsainus un rakstainus.

  Lasīt vairāk...
SIA “Ticians” Stabu iela 47, Rīga, Latvija (+371) 67292126