ticians

TICIANS vārds, kas raisa asociācijas ar vēlīnās renesanses smalko toņu meistaru, venēcieti Ticiānu Večelio un viņa gleznām. Večelio ir viens no retajiem vecmeistariem, kura talants tika atzīts jau viņa dzīves laikā.
Ne velti arī mūsu interjera audumu salonam esam izvēlējušies nozīmes ziņā ietilpīgu un spēcīgu vārdu − TICIANS. Jo audumus mēs uztveram kā mākslas darbus. Audumus, kuri ietver sevī izcilas vizuālās, sajūtu un komforta kvalitātes. Audumus, kuri sevī nes gan laikmetīgās tendences, gan kultūrvēsturisko tradīciju mantojumu. Ar audumiem līdzīgi kā ar gleznām var veidot personisku sarunu. Pieskarties un sajust. Novērtēt niansētos pustoņus un krāsu sulīgumu, smalkus ornamentu zīmējumus un krāšņus izšuvumus, pārsteidzošus un nepieradinātus materiālu salikumus. Sajust, kā tas uzrunā un savaldzina.

Vairāku gadu garumā mūsu izvēlētajās TICIANS kolekcijās ir pārstāvēti pasaulē atzīti tekstila dizaina zīmoli – kompānijas: Sahco, Jab, Pierre Frey, Dedar, Nobilis, Lelievre, Thibaut, Cassaro, Tassinari&Chatel  u.c. Kolekcijas vismaz divreiz gadā mēs papildinām ar jaunumiem no starptautiskajām dizaina izstādēm Maison Objet Parīzē, Ambiente Frankfurtē, Decorex Londonā.

Ticians dibināts 2003.gadā, bet tā īpašniece un kreatīvā direktore Baiba Pāvuliņa interjera audumu dizainā darbojas kopš 1996.gada. Radošo komandu veido pieredzējuši profesionāļi – dizaineres ar ilggadēju pieredzi un augstāko māksliniecisko izglītību. Sniedzot konsultāciju par mūsdienīgiem un vēsturiskiem audumiem Jūs varat saņemt arī padomus un ieteikumus interjeram.
Ticians realizēto projektu skaitā ierindojas lielākoties privātie interjeri visā Latvijā, Eiropā un Krievijā. Projektu skaitā ir arī sabiedriskās ēkas − vēsturiskais Maikapara nams, Rīgas Jūgendstila muzejs, Baltic Beach Hotel u.c.

SIA “Ticians” Stabu iela 47, Rīga, Latvija (+371) 67292126